Açelya Topaloğlu ile Kenan Acar fena yakalandı!

Açelya Topaloğlu, yakın arkadaşı Serenay Aktaş’ın eski sevgilisi Kenan Acar’la Nişantaşı’nda ilk kez objektiflere yakalandı.

Açelya Topaloğlu ile Kenan Acar fena yakalandı!Oyuncu Açelya Topaloğlu, bir zamanlar Serenay Aktaş ile yakın arkadaştı. Ancak aralarından su sızmayan ikilinin dostluğunu Kenan Acar bitirmişti. Çünkü Serenay Aktaş ile geçtiğimiz yıl ilişkisine son veren Acar, bu ilişkiden kısa bir süre sonra Topaloğlu ile gizlice aşk yaşamaya başlamıştı.

Açelya Topaloğlu ile Kenan Acar fena yakalandı!Nişantaşı'nda yakalandılar

Ancak gizli aşk önceki gün belgelendi. Açelya Topaloğlu ile Kenan Acar, Nişantaşı'nda objektiflere yakalandı. Kameraları fark edince panikleyen çift, hızlı adımlarla Nişantaşı'nı terk etti. Ancak ikili objektiflere takılmaktan kurtulamadı.

Açelya Topaloğlu ile Kenan Acar fena yakalandı!Serenay Aktaş tepki göstermişti

Öte yandan Serenay Aktaş, eski sevgilisiyle yakın arkadaşının aşk yaşamasına sosyal medya hesabından tepki göstermişti. Bu aşk üçgeni magazin sayfalarında günlerce konuşulmuştu.

Açelya Topaloğlu ile Kenan Acar fena yakalandı!Açelya Topaloğlu ile Kenan Acar fena yakalandı!Açelya Topaloğlu ile Kenan Acar fena yakalandı!