Açıklama yaptılar: "Bu insanlar aptal değil!"

Bugün çıkan haberlerden sonra şarkıcı Berkay, oyuncu Eren Hacısalihoğlu ve şarkıcı Alya'dan peş peşe açıklamalar geldi.

Açıklama yaptılar:

Bugün 2. Sayfa programında şarkıcı Berkay ve Alya'nın sevgilisi Eren Hacısalihoğlu'nun tartıştığı haberleri yapılmıştı. Üç isim de sosyal medya hesaplarından açıklama yaptı. İlk olarak Eren Hacısalihoğlu Instagram hesabından "Öncelikle içinde kötü niyet barındırdığına inanmadan edemediğimiz bu haberlerin karşısında pek şaşkınız. Alya ve Berkay'ın geçmişte beraber çalıştığını herkes bilir. Kaldı ki önümüzdeki günlerde efsane bir şarkı söyleme ihtimalleri bile var. Kaldı ki bunları da geçtim Alya'dan bağımsız olarak Berkay benim dostumdur. Kötü niyet hepimizi üzer arkadaşlar. Berkay'ın bir aile hayatı, bizim de Alya ile güzel giden bir ilişkimiz ve iş hayatımız var. Herkes kendi işine bakarsa cümleten çok mutlu oluruz. Sevgiler" açıklaması yaptı.

Alya ise kendi hesabından yaptığı açıklamada "Berkay ile geçmişte beraber çalıştığımızı zaten herkes biliyor. Anlaşmazlıklar her çalışma sürecinde oluşabilir. Önemli olan bunların üstesinden gelebilmek. Ki bizim geldiğimize inanıyorum. Nitekim Berkay ile beraber söylediğimiz bir düetimiz de var henüz beğenilerinize sunmadığımız... Berkay'ın güzel bir aile hayatı, 2 tane dünya güzeli kız çocukları var. Benim de yolunda giden özel hayatım ve iş hayatım var. Bu kötü niyetli haberlere aldırış etmeyelim. Sevgiler" ifadelerine yer verdi.

Berkay ise Eren Hacısalihoğlu'nun açıklamasını paylaşarak altına "Bu da olmadı... Başka bir şeyler düşünelim:) Bu insanlar aptal değil her ne yapmak istiyorsanız.!! Her darbeniz biraz daha güçlenmeme sebep olacaktır" notunu düştü.