Ahmet Kural'dan flaş Sıla hamlesi!

Oyuncu Ahmet Kural, kendisinden şikayetçi olan şarkıcı Sıla'nın darp iddiasının ardından özel hastaneden aldığı raporun araştırılmasını talep etti.

Ahmet Kural'dan flaş Sıla hamlesi!Sıla, Ahmet Kural'ın kendisini darp ettiğini iddia ederek şikayette bulunmuştu. Geçtiğimiz ay da ilk dava görülmüş, taraflar dinlenmişti. Ancak mahkeme, davayı ertelemişti.

Rapor hamlesi

Şimdi ise Ahmet Kural'ın avukatları, davanın genişletilmesi için İstanbul 60. Asliye Ceza Mahkemesi'ne 7 maddeden oluşan 4 sayfalık bir dilekçe sundu. Bu dilekçeye göre; darp edildiği iddia edilen bölgelerin raporda yer almadığı belirtildi. Ayrıca varsa yara özelliklerinin tanımlanıp tanımlanmadığı, tanımlanmadı ise sebebinin sorulması gerektiği dile getirildi. Yaraların fotoğraflarının çekilip çekilmediği, çekilmedi ise sebebinin öğrenilmesi de istendi.

Öte yandan verilen dilekçede, Özel Acıbadem Maslak Hastanesi'nin verdiği raporun Sıla Gençoğlu’nun beyanı ile uyumlu olup olmadığı, bu beyana göre idrar ve kan tahliline ve ultrason görüntülemesinin yapılıp yapılmadığını neden sorgulanmadığının araştırılması talep edildi.