Angelina Jolie'den Brad Pitt'e: Seni geri istiyorum

Boşanmak için 2016'da mahkemeye başvuran Angelina Jolie ile Brad Pitt'in barışacağı iddia edildi.

Angelina Jolie'den Brad Pitt'e: Seni geri istiyorumOyuncu Angelina Jolie ile meslektaş eşi Brad Pitt, 8 yıllık ilişkilerini 23 Ağustos 2014 evlilikle taçlandırmıştı. Ancak çift, Eylül 2016'da da boşanmak için mahkemeye başvurmuştu.

Angelina Jolie'den Brad Pitt'e: Seni geri istiyorumİki buçuk yılın ardından boşanma süreci devam eden çift ile ilgili İngiltere’nin The Sun gazetesinden flaş bir iddia ortaya atıldı.

Angelina Jolie'den Brad Pitt'e: Seni geri istiyorumİddiaya göre Jolie, boşanmaktan vazgeçti ve evliliğini yeniden canlandırmak istedi.

Angelina Jolie'den Brad Pitt'e: Seni geri istiyorumGazetenin yakın bir kaynaktan aldığını öne sürdüğü habere göre güzel oyuncu eşine "Seni geri istiyorum" çağrısında bulunuyor.

Angelina Jolie'den Brad Pitt'e: Seni geri istiyorumAncak Pitt'in bu çağrıyla ilgilenmediği ve bir an önce boşanmak istediği belirtiliyor.

Angelina Jolie'den Brad Pitt'e: Seni geri istiyorumDiğer yandan çift, son olarak ocak ayında avukatlık bürosunda bir araya gelmiş, dava detayları ilgili görüşmüştü.

Angelina Jolie'den Brad Pitt'e: Seni geri istiyorumAngelina Jolie'den Brad Pitt'e: Seni geri istiyorum