Asena Atalay sevgilisiyle birbirine girdi!

Kısa bir süre önce Kadir Güneş'le yeni bir aşka yelken açan Asena Atalay'ın, sevgilisiyle bir mekanda tekme tokat kavga ettiği iddia edildi.

Asena Atalay sevgilisiyle birbirine girdi!

Asena Atalay, 2010 yılında evlendiği Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ile 2016 yılında boşanmıştı. Geçtiğimiz Kasım ayında da Ayberk Kalkavan’la aşk yaşamaya başlayan Atalay, Ocak 2019'da terk edilmişti. Aşk hayatıyla gündemden düşmeyen ünlü sunucu, Ayber Kalkavan'ı çabuk unuttu ve modacı Gülnur Güneş'in kardeşi olan Kadir Güneş'le ilişki yaşamaya başladı.

Skandal kavga

Yeni aşkıyla bir süredir gizli gizli görüşen Asena Atalay, geçtiğimiz hafta sevgilisi ve arkadaşlarıyla eğlenmek için Bebek'teki Angie adlı mekana gitti. İddiaya göre Atalay, mekanın özel localarında sevgilisiyle otururken bir anda kavgaya tutuştu. Kıskançlık yüzünden yaşandığı öne sürülen kavga, dedikodulara göre ağız dalaşıyla başlayıp kaba kuvvete döndü.

Öfkeden delirdi!

Arkadaşlarının tüm çabalarına rağmen sakinleşmeyen Atalay, sevgilisine küfürler yağdırmaya başladı. Öyle ki, sunucunun siniri sakinleşmek yerine daha da artarak fiziksel şiddete döndü. Atalay, sevgilisini herkesin içinde tekmeleyerek apar topar mekanı terk etti.

Kısa sürede bitti

Yaşananların ardından çiftin kısa süre önce başlayan ilişkisi böylece son buldu.