Asker olan Aras Bulut İynemli son görüntüsüyle şoke etti!

Bedelli askerlikten yararlanan ünlüler arasında yer alan Aras Bulut İynemli, birliğine teslim oldu. İynemli, sakalsız haliyle şaşırttı.

Asker olan Aras Bulut İynemli son görüntüsüyle şoke etti!

Pazartesi günlerinin reyting rekortmeni dizisi Çukur'un başrol oyuncularından Aras Bulut İynemli, dizinin sezon finali yapmasının ardından vatani görevini yapmak için kolları sıvadı. Bedelli askerlikten yararlanan ünlüler arasında yer alan İynemli, 1 Temmuz'da Kütahya'daki birliğine teslim oldu. Yakışıklı oyuncunun kısa saçlı ve sakalsız görüntüsü ise hayranlarını şaşırttı.

İşte Aras Bulut İynemli'nin asker hali:

Asker olan Aras Bulut İynemli son görüntüsüyle şoke etti!

Öte yandan Aras Bulut İynemli, Çukur dizisinin sezon finalinin ardından 'Yedinci Koğuştaki Mucize' isimli sinema filmi için bir anlaşma yapmıştı. Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in üstleneceğini filmde İynemli'ye; Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Yurdaer Okur, Sarp Akkaya, Yıldıray Şahinler, Deniz Celiloğlu, Gülçin Şahin Kültür, Ferit Kaya, Cankat Aydos, Hayal Köseoğlu, Doğukan Polat ve Serhan Onat gibi başarılı isimlerin eşlik edeceği öğrenilmişti.