Ateş açan Fatih Bulut'a silahı zorla vermişler!

Oyuncu İrem Sak'ın paylaştığı video ile kısa sürede üne kavuşan Fatih Bulut, bir asker eğlencesinde havaya 11 el ateş açınca olanlar oldu.

Ateş açan Fatih Bulut'a silahı zorla vermişler!

'Çok Sevdim Yalan Oldu' şarkısı ile kısa sürede fenomen olan Fatih Bulut, geçtiğimiz günlerde katıldığı asker eğlencesinde belinden çıkardığı silahla 11 el ateş etti. Sosyal medyaya düşen görüntülerden sonra Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programını arayan Fatih Bulut'un menajeri Fatih Demir, "Fatih'in katıldığı kendi öz yeğeninin asker eğlencesiydi ve Niğde'de katıldı. Normalde böyle bir şey yapmaz ama o anda asker eğlencesi olduğu için böyle bir olayla gündeme geldi. Ben o gün kendisiyle beraber değildim. Onun öz yeğeninin asker eğlencesi, bu durum yeğeni olduğu için normalleşmiyor tabi ki de." dedi.

Konunun cahillikle alakası olmadığını söyleyen Demir, "Cahillik demeyelim bu duruma. Fatih Bulut kendini bilen bir insan. Bu konu çok uzatıldı, uzatılmaya da devam edecek. Biz Fatih'le uzun zamandır turnelerdeyiz. Fatih'in orada ateş ettiği tabanca zaten kuru sıkı. Fatih Bey daha yeni uyandı, hazırlandığında açıklama yapacağız. Silah ruhsatlı bir tabanca değil. Orada birinin zorla verdiği bir tabanca. Olayı tasvip etmiyorum." ifadelerini kullandı.