Atiye dizisinden muhteşem gala!

Netflix ekranlarında 27 Aralık'ta yayınlanacak olan Atiye dizisinin galası geçtiğimiz gün Beykoz Kundura Fabrikası'nda yapıldı.

Atiye dizisinden muhteşem gala!

Ünlü oyuncu Beren Saat ve Mehmet Günsur'un başrollerinde oynadığı Atiye dizisinin galası geçtiğimiz gün Beykoz Kundura Fabrikası'nda yapıldı.

Atiye dizisinden muhteşem gala!

Güzel oyuncu Beren Saat, diziyi izleyecek olanların Atiye'nin hikayesinden çok etkileneceğini belirterek "Aslında bu coğrafyadan çıkmış bir hikaye. Bir yandan da bu hikayede başrol Göbeklitepe. Şu an insanlık için çok önemli bir keşif olan Göbeklitepe ile ilgili bir sır açığa çıkarılmaya çalışılıyor. Biz de bu hikayenin canlanmasına yardımcı oluyoruz. Bu hikayede başrol aslında Anadolu." dedi. Mehmet Günsur ile aynı projede yer almaktan çok mutluluk duyduğunu belirten Saat, sözlerini "Çok güzel bir hikaye anlatmaya çalıştık. Gerçekten bir arada olmaları tesadüf olmayan, kabiliyetli, hayal kuran ve bu işi aşkla yapan çok güzel bir ekiple çalıştık. O yüzden heyecanlıyız. Bir yandan da yaptığımız diziye güveniyoruz. Netflix'in bize özgür bir alan sunması ve onların güvenini arkamızda hissetmek de çok özeldi. Geldiğiniz için teşekkür ederim." diyerek tamamladı.


Atiye dizisinden muhteşem gala!

Mehmet Günsur çok heyecanlı

Netflix'te yayınlanacak olan Atiye dizisinde Erhan karakterine hayat veren Mehmet Günsur ise heyecanlı olduğunu söyledi ve "Kendimizi çok güvende hissettik. Netflix çok büyük bir kurum ve onun verdiği rahatlık gerçekten çok önemli. Bütün oyuncularla beraber çalışmak harikaydı. Çok iyi bir ekip olduğumuzu düşünüyorum. Biz yaptığımız şeyi çok sevdik." dedi.

Atiye dizisinden muhteşem gala!