Bahar Candan ve Seda Akgül birbirine girdi!

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına katılan Seda Akgül, daha önce aynı programa katılarak kendisini beğenmeyen Bahar Candan'ı eleştirdi. Bunun üzerine sessiz kalmayan Candan, sosyal medya hesabından Akgül'e yanıt verdi.

Bahar Candan ve Seda Akgül birbirine girdi!

Geçen günlerde 2. Sayfa programına konuk olan Bahar Candan, yine olay yaratan açıklamalara imza attı. Burcu Esmersoy'un "Erkek arkadaşınızın yanında cüzdan taşımanıza gerek yok" açıklamasını onaylamayarak, "Yemeklere kendi otomobilimle gider, dönerim. Çünkü hoşlanacağımın garantisi yok. Ayaklarımın üzerinde durmak isterim. O masadan istediğim zaman kalkabilecek lüksüm olmalı. Ben cüzdanını yanında götürmeyen kadınlardan değilim. Hatta hiç hoşlanmadıysam hesabı öderim, gebe kalmayayım da ümidi kessin diye. O da doğru bir sinyal. O yüzden genç kızlara, ilk randevularda Burcu Esmersoy'u dinlemeyin, cüzdanınızla gidin, kalkmasını da bilin diyorum. Taksiyle dönemiyorsanız, otobüsle dönün!" şeklinde konuşan Seda Akgül'e katılmayan Candan, Akgül için "Davul bile dengi dengine. O ödedi ben ödedim gibi şeyler olmamalı. Seda Akgül, Burcu Esmersoy gibi güzel değil. Ben beğenmiyorum" dedi. Bunun üzerine Bahar Candan ve Seda Akgül arasında polemik başladı.

"O beni beğense kendimden şüphe ederdim"

Bahar Candan'ın ardından 2. Sayfa'nın canlı yayınına katılan ünlü sunucu da bu açıklamalara cevap vererek şu sözleri dile getirdi: "O kızla aynı fikirde olsam burada masanın altına girerdim. Daha bu programa neden davet edildiğinin bile farkında olmayan biri. O beni beğense ben kendimden şüphe ederdim. Nasıl kadınlar beni beğeniyor? diye üzülürdüm. Onun avukatlığını yapacakları acıyorum ben. Şimdi hakimliğini savcılığını görürüz inşallah derim ama olmaz. Ben sıksam onun gibi çocuk doğururdum."

"Sanat dünyasında olmam sizin için ayrıcalık"

Akgül'ün açıklamalarının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Candan ise, "Benim hukuk okuyarak sanat dünyasında olmam sizin için bir ayrıcalık. Bunun dışında evet Burcu Esmersoy sizden daha güzel. Sıksam onun gibi çocuk doğururdum demişsin ama senin bir sevgilin ya da kocan olsa benim gibi baby face olmazdı. Sizin gibi olurdu" ifadelerini kullandı.