'Behzat Ç.'nin dönüşü sosyal medyada olay oldu!

Fenomen dizi 'Behzat Ç.'nin yeni bölümlerinin çekileceğinin açıklanması hayranlarını oldukça heyecanlandırdı. Dizinin yayınlanan tanıtımı sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

'Behzat Ç.'nin dönüşü sosyal medyada olay oldu!

'Behzat Ç.' dizisi yıllar önce 'Bir Ankara Polisiyesi' sloganıyla Star TV'de yayınlanmış ve büyük bir beğeni toplamıştı. Dizi bittikten sonra hayranları yeniden çekilmesi için sosyal medya üzerinden bir çok kampanya başlatmıştı. 'Behzat Ç.'nin sinema filmi çekilse dahi dizi bir daha ekranlara gelmemişti.

Bekleyiş bitti!

Ve hayranların bu bekleyişi nihayet son buldu. Başrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı dizinin, bir dijital platformda yeni bölümleriyle ekrana geleceği açıklandı. Ardından da diziyle alakalı bir tanıtım filmi yayınlandı.

Sosyal medyada olay oldu!

Bu gelişmenin ardından sosyal medyada 'Behzat Ç.' fırtınası koptu. Dizinin sevenleri Instagram ve Twitter'da milyonlarca gönderi de bulundu. Sadece geçtiğimiz hafta sonu 3 milyon kişinin sosyal medyada 'Behzat Ç'.nin dönüşünü konuştuğu tahmin ediliyor.

Yurt dışına satılabilir!

Ayrıca 'Behzat Ç.'nin yurt dışına satışı konusundan da görüşmelerin başlandığı biliniyor. Eğer görüşmeler olumlu sonuçlanırsa 'Behzat Ç.' dünya pazarına da açılacak.