Bella Hadid'in tatil pozları sosyal medyayı salladı!

Ünlü model Bella Hadid, kafa dinlemek için çıktığı tatilden karelerini sosyal medya hesabından paylaştı, fotoğraflar büyük ilgi gördü.

Bella Hadid'in tatil pozları sosyal medyayı salladı!22 yaşındaki dünyaca ünlü top model Bella Hadid, sosyal medya paylaşımlarıyla her seferinde adından söz ettirmeyi başarıyor. Podyumların aranan isimlerinden olan Hadid, şu sıralar kafa dinlemek için tatile çıktı. Tatilden fotoğraflarını sosyal medya hesabından da paylaşan ünlü model, son paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti. Bir jet ski ile denize açılan ve o anlarda çektiği selfieleri takipçileriyle paylaşan Hadid, fotoğraflara "Bir sonraki bildirime kadar okyanusun ortasında bir jet ski üzerinde olacak" notunu düştü. Ünlü güzel bu mesajıyla adeta kafa dinlemek ve huzur bulmak istediğini dile getirdi.

İşte o paylaşımlar:

Bella Hadid'in tatil pozları sosyal medyayı salladı!Bella Hadid'in tatil pozları sosyal medyayı salladı!Bella Hadid'in tatil pozları sosyal medyayı salladı!Bella Hadid'in tatil pozları sosyal medyayı salladı!Bella Hadid'in tatil pozları sosyal medyayı salladı!Bella Hadid'in tatil pozları sosyal medyayı salladı!Bella Hadid'in tatil pozları sosyal medyayı salladı!