Bella Thorne'dan şaşırtan itiraf! Meğer ‘Panseksüel’miş!

Ünlü şarkıcı Bella Thorne katıldığı bir programda ilginç bir itirafta bulundu. Biseksüel olduğunu düşündüğünü söyleyen Thorne, "aslında panseksüelmişim" dedi.

Bella Thorne'dan şaşırtan itiraf! Meğer ‘Panseksüel’miş!

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı hacklenen Bella Thorne'un çıplak fotoğrafları yayılmıştı. Şarkıcı şimdi de cinsel tercihi ile gündeme geldi. Thorne katıldığı bir programda 'Panseksüel' olduğunu açıkladı.

“Seksi olan her şeyi ve genel olarak cinselliği seviyorum” diyen ünlü şarkıcı, ‘Biseksüel değil panseksüelmişim’ itirafında bulundu.

Panseksüel nedir?

Panseksüel ya da omni seksüeller; yalnızca kadın ve erkeklere değil, interseks, eşcinsel, üçüncü cinsiyet, androjen, transseksüel veya diğer birçok cinsel ve toplumsal cinsiyet kimliklerini belirleyen kişilere de ilgi duyan kişilerdir. Bu durum duygusal da cinsel de olabilir. Araştırmalara göre dünya nüfusunun yaklaşık yüzde 1’i panseksüel .

Panseksüel olduğu bilinen ünlüler arasında; Miley Cyrus, Billie Joe Armstrong, Ireland Baldwin, Kesha, Lily Rose Depp, Kristen Stewart ve Cara Delevingne de yer alıyor .