Beren Saat: Bundan sonra kafamız rahat

Beren Saat, sosyal medya hesabından yakın arkadaşının doğum gününü kutladı. Güzel oyuncu, fotoğrafa yazdığı "Bundan sonra kafamız rahat" notuyla yine dikkatleri üzerine çekti.

Beren Saat: Bundan sonra kafamız rahat

Uzun bir süredir Beren Saat ile Kenan Doğulu'nun 5 yıllık evliliğinde kriz olduğu iddiaları magazin kulislerinde dolaşıyor. Geçtiğimiz aylarda Beren Saat, eşiyle olan düğün fotoğraflarını silmiş ve dikkatleri üzerine çekmişti. İddialar karşısında sessiz kalan çiftten son olarak Kenan Doğulu bir açıklamada bulunmuş, "3. şahısları ilgilendiren bir mevzu olduğunda bunu anons ederiz. İyiyiz bir sorun yok keyfimiz yerinde." demişti. Ancak oyuncu, bu açıklamadan kısa süre sonra eski aşı Efe Güray'la fotoğraf paylaşmış, herkesi şaşırtmıştı.

"Bundan sonra kafamız rahat"

İddiaların ardı arkası kesilmezken, Beren Saat'ten yeni bir paylaşım geldi. Saat, yakın bir arkadaşının doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla kutladı. Güzel oyuncu paylaşıma da, "İyi ki doğdun Rezzzzz! Yan yana tüm direnişlerimiz ve bunca yıldır değişmeyen dostluğun için teşekkür ederim. Bundan sonra kafamız rahat; sağlık olsun, neşemiz yerinde olsun, gerisini çözerizzzz. İyi ki varsın" notunu düştü. Saat'in bu paylaşımı yine dikkatleri üzerinde topladı.

İşte o paylaşım:

Beren Saat: Bundan sonra kafamız rahat