Beren Saat paylaşımıyla yine kafaları karıştırdı!

Kenan Doğulu ile boşanacakları iddia edilen Beren Saat, Instagram hesabından kafaları karıştıran yeni bir paylaşıma imza attı.

Beren Saat paylaşımıyla yine kafaları karıştırdı!

Beren Saat ile Kenan Doğulu, 2.5 yıllık ilişkilerini 30 Temmuz 2014'te Los Angeles Malibu'da evlilikle taçlandırmıştı. Ancak çiftin son günlerde ayrılacakları iddia edildi. İddiaların ortaya atılmasına Beren Saat'in doğum gününde yaptığı hüzünlü bir paylaşım neden olmuş, oyuncu fotoğrafa "En yakınımda nefreti hissettiğim bu yaş günümde artık ağlamayı aşmış, gelen her derde gülmekteyim. Ayak bastığım en karanlık doğum günüm" notunu düşmüştü. İddialar Kenan Doğulu'ya sorulmuş, şarkıcı "Aramızda problem yok. Bu söylentiye alışkınız. En az 20 kez duyduk. Biz 'Hayır' dedikçe yine gündeme geliyor. Hiç bitmiyor'' demişti.

Yeni paylaşımı şaşırttı

İddiaların ardı arkası kesilmezken bugün, Beren Saat'ten yeni bir paylaşım geldi. Saat, Instagram hesabından bir güvercin fotoğrafı paylaşarak, "Hayatta kalacağım" notunu düştü. Güzel oyuncu bu paylaşımla kafaları daha da çok karıştırdı.

Beren Saat paylaşımıyla yine kafaları karıştırdı!

Öte yandan Saat, önceki gün Instagram hesabında temizlik yapmış, düğün fotoğrafları da dahil pek çok fotoğrafı kaldırmıştı. Doğulu'yla tek bir karesini sayfasında bırakan oyuncu, eski aşkı Efe Güray'ı da silmemişti. Ayrıca çift, sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeye devam ediyor.