Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun evliliğinde kriz mi var?

Oyuncu Beren Saat, dün 35 yaşına bastı. Sosyal medya hesabından doğum gününe özel bir paylaşımda bulunan güzel oyuncu, kafaları karıştırdı.

Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun evliliğinde kriz mi var?

Beren Saat ile Kenan Doğulu, 2014 yılında Los Angeles'daki Malibu sahilinde dünyaevine girmişti. Son zamanlarda haklarında sürekli ayrılık iddiaları ortaya atılan çift, iddiaları her seferinde inkar etmişti. Ancak bu iddialar dün yeniden alevlendi ve ünlü çiftin evliliklerinde kriz yaşadığı öne sürüldü. Bu iddiaların sebebi ise Beren Saat'in doğum günü paylaşımı oldu.

"Ağlamayı aşmış, gelene gülmekteyim"

Instagram hesabından siyah beyaz ve makyajsız bir fotoğrafını paylaşan Beren Saat, altına şu dizeleri not düşmüştü: "Bugün bir yaşıma daha girdim! İnsanların yaş aldıkça ne kadar acımasız olabildiği gerçeğiyle; hepsinin aslında aynı kusursuz bebek olarak Dünya’ya geldiği bilgisi arasında bocalamaktayım. Bir yandan kollektif bir aşkta yüzdüğüm, bir yandan en yakınımda nefreti hissettiğim bu yaş günümde artık ağlamayı aşmış, gelene gülmekteyim :)"

"Ayak bastığım en karanlık doğum günüm"

"Ayak bastığım en karanlık doğum günüm olduğunu düşündüğüm anda Efe’yle şarkımız Hero çalınca birden mutfaktaki radyoda, ruhuma yeniden ışık yayıldı. Bence hayatımın ikinci yarısı daha güzel olanı olacak; yaşamın benim için inci gibi sıraya dizdiği travmalardan sonra bunu bekliyor, bunu umuyorum."

"İyi ki varsınız, iyi ki doğduk!"

"Bir direniştir yaşamak ve bir akıştır aynı zamanda; bir kabulleniştir, parçalanıştır, bütünlenip yeniden doğuştur; bir serzeniştir yaşamak; ani bir yüzleşmedir, yeniden tanışmadır, yolun yarısında baştan başlamadır; deli derlercesine bir gülüştür; insan incitememektir şahsi incinmişliklerinden ötürü; bir dinleyiştir vaaz vermeden, ikna oluştur sual etmeden; bir diz çöküştür eğilebildiğince ve fakat dimdik bir inanıştır da yaşamak; öyle bir seviştir ki herkesi olduğu gibisine... İyi ki varsınız, iyi ki doğduk!..."

Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun evliliğinde kriz mi var?

Evlilikte kriz mi var?

Bu paylaşımın ardından sosyal medyada yorum yağmuruna tutulan oyuncunun, evliliğinde kriz olduğu iddia edildi. Öte yandan eşi Kenan Doğulu'nun Beren Saat'in doğum gününü kutlamaması da iddiaları güçlendirdi. Çünkü Doğulu, önceki yıl eşinin doğum gününü, "Sen bu dünyaya hediye doğmuş çok özel bir ruhsun canım sevgilim. Gözümde bir azize, kalbimde bir ateşsin. İyi ki varsın!" sözleriyle kutlamıştı. 2017 yılında ise, "İyi ki doğdun oyun arkadaşım, aşk ortağım. Güzel yüzün hep gülsün :) İyi ki varsın! Seni çok seviyorum..." şeklinde romantik bir paylaşıma imza atmıştı.

Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun evliliğinde kriz mi var?