Beren Saat'ten dikkat çeken bir paylaşım daha!

Kenan Doğulu ile boşanacakları iddia edilen Beren Saat, sosyal medya hesabından yine ilginç bir paylaşıma imza attı.

Beren Saat'ten dikkat çeken bir paylaşım daha!

Doğum gününde paylaştığı hüzünlü bir mesajla evliliğinin sallantıda olduğu iddia edilen Beren Saat, kafaları karıştırmaya devam ediyor. Kenan Doğulu her ne kadar ayrılık yok dese de, Saat açıklamaları ve paylaşımlarıyla iddiaları güçlendiriyor. Geçtiğimiz günlerde görüntülenen ve ayrılık iddiaları yöneltilen Saat, "Bana biraz zaman verin'' demişti. Doğulu ise son olarak, "Beren Hanım'ın boşanmak istediği, sizin karşı çıktığınız doğru mu?'' sorusuna, ''Yani bilmiyorum ki, ne diyeyim şimdi?'' yanıtını vermişti.

"Mücadele etmek yorucu"

Üç gün önce bir güvercin fotoğrafı paylaşarak, "I will survive (Hayatta kalacağım)" notunu düşen güzel oyuncu, yeni bir paylaşımda bulundu. Saat, "Kadınların erkeklerden daha fazla uykuya ihtiyacı vardır. Çünkü ataerkillikle mücadele etmek yorucudur." şeklinde bir yazı paylaştı. Oyuncunun bu paylaşımı yine kafaları karıştırdı.

Esra Dermancıoğlu'yla dertleşti

Önceki gün de oyuncu Esra Dermancıoğlu ile Nişantaşı'nda buluşan Beren Saat, arkadaşıyla iki saat dertleşti. Saat'in çıkıştaki keyifsiz halleri ve Dermancıoğlu'nun gergin tavırları ise dikkatlerden kaçmadı.