Beren Saat'ten eşi Kenan Doğulu'ya tebrik!

Beren Saat, 'En İyi Erkek Müzik Sanatçısı' ödülünü alan eşi Kenan Doğulu'yu tebrik etti. Saat böylece boşanma iddialarını bir kez daha yalanlamış oldu.

Beren Saat'ten eşi Kenan Doğulu'ya tebrik!

Kenan Doğulu ile boşanacağı iddiaları magazin gündemine damga gibi vuran Beren Saat'ten yeni bir hamle geldi. Kenan Doğulu, Hacettepe Üniversitesi tarafından düzenlenen ödül töreninde 'En İyi Erkek Müzik Sanatçısı' ödülünü aldığını dün sosyal medya hesabından duyurdu. Ödülüyle fotoğraf paylaşan ve ödül ekibine teşekkür eden şarkıcıyı ilk kutlayanlardan biri de eşi Beren Saat oldu. Saat, fotoğrafa alkış emojisi koyarak iddiaları bir kez daha yalanladı.

Ne olmuştu?

Beren Saat'in Instagram hesabından doğum gününde yaptığı paylaşım herkesi şaşırtmıştı. Fotoğrafa düştüğü notta eski sevgilisinden bahseden Saat, eşiyle ilgili tek satır yazmamıştı. Daha sonra düğün fotoğraflarını kaldıran oyuncu, iddiaları güçlendirmişti. 15 gün önce de boşanma iddiaları kendisine sorulunca, ''Zaman verin, bir düşüneyim.'' demişti. Beren Saat, dün ise ilk kez konuşmuş ve "Yok öyle bir şey" diyerek iddiaları yalanlamıştı.