Beren Saat'ten Kenan Doğulu'ya veda gibi doğum günü mesajı!

Oyuncu Beren Saat, eşi Kenan Doğulu'nun doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı. Saat'in paylaşıma düştüğü satırlar takipçilerinin kafasını karıştırdı.

Beren Saat'ten Kenan Doğulu'ya veda gibi doğum günü mesajı!

Uzun bir süredir Beren Saat ile Kenan Doğulu'nun 5 yıllık evliliklerinde kriz olduğu konuşuluyordu. Son olarak Beren Saat, eşi Kenan Doğulu'nun doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı. Ancak güzel oyuncunun fotoğrafa düştüğü satırlar takipçilerinin kafasını karıştırdı. Bazı takipçileri bunun bir ayrılık mesajı olduğunu dile getirirken, bazıları da "Boşanmayacağınıza sevindik" yorumlarında bulundu.

İşte o paylaşım:

"'Ben oyun arkadaşımı buldum galiba' dedim bir akşam, gözlerin parlayarak baktın. Gece gitar sesiyle uyandım; bir şarkıya başlamıştın, büyülendim. Biz o şarkıyı beraber bitirirken, aşk şarkısı olduk. Birbirimizin yaralarını öptükçe can arkadaşı olduk. Yaydığımız aşk enerjisiyle çevremizde iklim değişikliğine sebep olduk ve beraber ne eğlendik:) Sonra bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadaşımı, yol arkadaşımı.. Bir yerlerin kapısında el ele çekilmiş naylon fotoğralarımızı aşk sananlar için bunlar, arkadaşlarımızın gözünden hesapsızca biz işte. Ne zaman boşanacaksınız diyorlar sürekli; güvenmek, bağlanmak, bağışlamak, vazgeçmek bütün bu ağır duygusal süreci hiç merak eden yok. Boşanmak isin en kolay kısmı, ben evlenmeye de görece az hevesli taraftım zaten. Benim için esas olan hep aşktı, aşktır! Bir yastıkta kocamak mı, beraber ölmek mi insanlarin bir aşkı başarmaktan anladığı bilemiyorum. Oysa sen, ben, Baba’nın gitari bir yatağın içinde; sonsuz zamanın durakladığı, ömrün tamamlandığı yüz yıllar yaşadık. Bu demode romantizmde ortağım oldugun için teşekkür ederim. Sen tabi ki yeni sarkılar yazacaksın. Artık içimde ne öfke, ne en ufak bir pişmanlık; her damla gözyaşıma ziyadesiyle değdin. İyi ki doğdun da, sana aşık oldum."

Beren Saat'ten Kenan Doğulu'ya veda gibi doğum günü mesajı!

Beren Saat'ten Kenan Doğulu'ya veda gibi doğum günü mesajı!