Berfu Yıldız, düğünün ardından ilk olarak bunu yaptı!

Eser Yenenler ile dün akşam dünyaevine giren Berfu Yıldız, ilk iş olarak sosyal medya hesabından soyadını değiştirdi.

Berfu Yıldız, düğünün ardından ilk olarak bunu yaptı!Oyuncu ve sunucu Eser Yenenler ile Miss Turkey 2015'in dördüncü güzeli Berfu Yıldız, dün akşam Kilyos Milyon Beach'te gerçekleşen sade bir törenle dünyaevine girdi.

Berfu Yıldız, düğünün ardından ilk olarak bunu yaptı!300 kişiyi aşkın katılımın sağlandığı törene sanat camiasından da pek çok isim geldi.

Berfu Yıldız, düğünün ardından ilk olarak bunu yaptı!Çiftin nikah şahitliğini ise yakın arkadaşları Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak yaptı.

Berfu Yıldız, düğünün ardından ilk olarak bunu yaptı!Diğer yandan Eser Yenenler, kır düğünü konseptine uygun bir damatlık tercih ederek mavi renkli smokin giyerken, Berfu Yıldız ise gün boyunca 3 gelinlik giydi.

Berfu Yıldız, düğünün ardından ilk olarak bunu yaptı!Balayı rotaları hakkında açıklama da yapan çift, düğünden bir gün sonra yola çıkacaklarını dile getirdi ve, "Yoğun bir sezon ve düğün telaşı süresini geride bıraktık. Balayı için ilk olarak Antalya'ya gideceğiz. Sonrasında da tekneyle mavi tura çıkmak istiyoruz" dedi.

Berfu Yıldız, düğünün ardından ilk olarak bunu yaptı!İlk işi sosyal medya oldu

Dün akşam gerçekleşen bu törenin ardından Berfu Yıldız, bugün sosyal medyada kendini gösterdi.

Berfu Yıldız, düğünün ardından ilk olarak bunu yaptı!Yıldız, düğünün ardından ilk iş olarak Instagram'da soyadını değiştirdi ve 'Berfu Yenenler' yaptı.

Berfu Yıldız, düğünün ardından ilk olarak bunu yaptı!İşte o güncellemeyle Berfu Yıldız'ın profilinin son hali...

Berfu Yıldız, düğünün ardından ilk olarak bunu yaptı!