Berkay, gece kulübünde Alya için kavga mı etti?

Dedikodulara göre şarkıcı Berkay , gittiği gece kulübünde tartışmalı olduğu genç şarkıcı Alya'nın sırtına dokundu. Buna sinirlenen Alya'nın oyuncu sevgilisi ise Berkay'ın yanına giderek tartışma çıkardı.

Berkay, gece kulübünde Alya için kavga mı etti?

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında şarkıcı Berkay ile ilgili bir iddia ortaya atıldı. Dedikoduya göre Berkay, geçtiğimiz haftalarda şarkıcı Cansu Kurtçu'yu dinlemeye bir mekana gitti. O mekanda Berkay'ın geçmişten sorunu olduğu şarkıcı Alya ve sevgilisi ile karşılaşan Berkay, Alya'nın sırtına dokundu ve mekanda olay çıktı. Alya'nın sevgilisi Eren Salihoğlu, sinirlerine hakim olamadı ve Berkay'ın yanına giderek "Ne oluyor? Sevgilime nasıl dokunursun?" dedi ve iki isim şiddetli bir şekilde tartıştı. Bakalım Berkay konu hakkında nasıl bir açıklama yapacak?

Ne olmuştu?

Şarkıcı Berkay, genç şarkıcı Alya'ya albüm yapmak için geçtiğimiz aylarda yanına çağırdı. Alya'ya albüm yapma şartı olarak ise kendi istediği mekanlarda çıkmasını istedi. Alya bu teklifi kabul etmeyince de dedikodulara göre Berkay'dan hakaret içeren mesajlar aldı.