Berna Laçin'in reklam anlaşması feshedildi mi?

Deprem sonrasında yazdığı twitler ile eleştirilerin hedefi haline gelen Berna Laçin'in reklam anlaşması feshedildi.

Berna Laçin'in reklam anlaşması feshedildi mi?

Ünlü oyuncu Berna Laçin geçtiğimiz günlerde Elazığ ve Malatya'da meydana gelen depremlerden sonra sosyal medya hesabından yazdığı yazılar yüzünden çok eleştirilmişti. Depremin şiddetinin ilk önce 6.8 daha sonra da 6.5 olarak açıklanmasından sonra "Hop güncelleme 6.5... Biliyorsunuz bir dereceden sonra o ilde vergi filan depremden dolayı muafiyet alıyor" yazan Laçin, ardından da bağış çağrısı yapan Kızılay için de "Biz her şeyimizi verelim o ayrı, ama neden hala deprem anı ilk akla gelen para toplamak ? Onca toplanan deprem vergisine ne oldu?" demişti. Bu mesajlardan sonra tepki çeken Berna Laçin hakkında soruşturma başlatıldığı iddia edilmişti.

İşinden oldu

Ünlü oyuncu Berna Laçin'in iddiaya göre P&G firmasındaki anlaşması feshedildi. Dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan P&G firması, oyuncunun rol aldığı reklam filmlerini sosyal medya hesaplarından da kaldırdı.

Berna Laçin'den açıklama!

Oyuncu Berna Laçin yaptığı açıklama ile reklam anlaşmalarının feshedilmediğini ve firma ile aralarında herhangi bir sorun olmadığını söyledi.