Berrak Tüzünataç'la Uraz Kaygılaroğlu neden ayrıldı?

Berrak Tüzünataç'la Uraz Kaygılaroğlu'nun ilişkileri uzun ömürlü olmamış, çift geçtiğimiz haftalarda ayrılmıştı. İkilinin fikir uyuşmazlığı yaşadığı ve bu nedenli Kaygılaroğlu'nun ilişkiyi bitirdiği iddia edildi.

Berrak Tüzünataç'la Uraz Kaygılaroğlu neden ayrıldı?

Ali Yörenç'ten ayrıldıktan bir süre sonra Berrak Tüzünataç'ın Uraz Kaygılaroğlu'yla aşk yaşamaya başladığı öğrenilmişti. Sonrasında Kaygılaroğlu'nun Tüzünataç'ın eski aşkı Yörenç'le arkadaş olduğu ortaya çıkmış ve ikilinin oyun oynarken çekilen eski videosu da sosyal medyada hızla yayılmıştı.

Berrak Tüzünataç'la Uraz Kaygılaroğlu neden ayrıldı?

Berrak Tüzünataç'la Uraz Kaygılaroğlu'nun ilişkileri de uzun ömürlü olmamış ve geçtiğimiz haftalarda çiftin ayrılık haberi gelmişti. Ayrılığın ardından Berrak Tüzünataç soluğu Bodrum’da bir detoks merkezinde almıştı. İkilinin neden ayrıldığı ise merak konusu olmuştu.

FİKİR UYUŞMAZLIĞI AŞKI BİTİRDİ!

TV100'de yer alan habere göre ayrılığa fikir uyuşmazlığı neden oldu. Dedikodulara göre son dönemde ikili fikir uyuşmazlığı nedeniyle sık sık kavga ediyordu ve Uraz Kaygılaroğlu bir süre sonra ayrılmak istediğini söyledi. Geçen hafta sonu iplerin tamamen koptuğu ortaya çıktı.