Beyaz Show dönecek mi? Beyazıt Öztürk'ün yeni sezon sürprizi ne?

Beyazıt Öztürk önümüzdeki sezon nasıl bir formatla izleyicinin karşısına çıkacak? Ekranlara ara veren 'Beyaz Show' dönecek mi?

Beyaz Show dönecek mi? Beyazıt Öztürk'ün yeni sezon sürprizi ne?

Beyazıt Öztürk uzun yıllar hiç ara vermeden devam ettirdiği 'Beyaz Show'u geçtiğimiz yıl yapmama kararı almıştı. Programa ara veren komedyen çok farklı bir format olan 'O Ses Türkiye' ile karşımıza çıktı. 'O Ses Türkiye'de Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise'yle birlikte jüri üyeliği yapan Beyaz'ın yeni sezonda da jüride olacağı öğrenildi.

Beyaz Show dönecek mi?

Ünlü komedyenin Beyaz Show'u yeniden yapıp yapmayacağı ise merak ediliyordu. Konuyla ilgili Beyazıt Öztürk'ten bir açıklama gelmese de Acun Ilıcalı durumu izah etti. Bir televizyon programında konuşan Ilıcalı, "O Ses Türkiye'ye de devam edecek. Jüri bu sene değişmeyecek. Beyazıt yine jüride. Televizyon dünyasının Messi'sini transfer ettim. Beyaz ile çalışmak mükemmel bir şey. Beyaz Show yapmayacak ama bir sürprizimiz daha var." dedi.

Sürpriz ne?

Bu açıklama Beyazıt Öztürk'ün sevenlerini heyecanlandırdı. Acun Ilıcalı'nın Beyaz'la birlikte nasıl bir sürpriz yapacağı merak konusu oldu. Bakalım Beyazıt Öztürk gelecek sezon nasıl bir formatla izleyiciyle buluşacak?