Bir grupla tartıştığı iddia edilmişti! İbrahim Çelikkol'dan ilk açıklama geldi!

Oyuncu İbrahim Çelikkol'un Muğla'daki eğlence mekanında bir grupla tartıştığı iddia edilmişti. Çelikkol'dan konuyla ilgili ilk açıklama geldi.

Bir grupla tartıştığı iddia edilmişti! İbrahim Çelikkol'dan ilk açıklama geldi!Şu sıralar Muğla'da tatil yapan İbrahim Çelikkol'un, geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla birlikte Ula ilçesindeki bir mekana eğlenmeye gittiği, burada Ula Belediye Başkanı İsmail Akkaya’nın oğlu ve yanındakilerle tartıştığı iddia edilmişti. Tartışmanın kavgaya dönüşünce olayın karakola taşındığı, oyuncunun gözaltına alındığı ve sabah saat 05.00 sularında serbest bırakıldığı öne sürülmüştü.

Açıklama geldi

Bu iddiaların ardından İbrahim Çelikkol sessizliğini bozdu. Çelikkol, Instagram hesabından şu açıklamayı paylaştı:

"Arkadaşımın doğum günü için uğradığım mekanın çıkışında, tanımadığım kişiler arasında yaşanan arbedeye tanık olmam sebebiyle, kişilerin sakinleşmesi, sükunetin sağlanması için sadece telkinde bulundum. İnsani bir görev olarak içinde bulunduğum bir hadisenin bu boyutlara gelmesine, şahsımın darp, şiddet gibi çirkin yakıştırmalarla suçlu gösterilmesine ve itibarsızlaştırma çabasına anlam veremiyorum.

Tanık olarak resmi kurumlara verdiğim ifademde de belirttiğim üzere, hiç kimseye saldırmadığım gibi bazı mecralarda yazdığı gibi alkollü de değildim. Kamera kayıtları incelenirse, alkollü olmadığım, kimseye zarar vermediğim görülecektir.

Bu nedenle; hakkımda iftira niteliğinde, gerçek dışı haber yapan, gerçek dışı beyanda bulunan kişi ve kuruluşlar hakkında hukuki süreç başlatılacaktır."

Bir grupla tartıştığı iddia edilmişti! İbrahim Çelikkol'dan ilk açıklama geldi!