Boşanma iddialarına Kenan Doğulu'dan açıklama!

Şarkıcı Kenan Doğulu, önceki akşam Maslak'ta konser provasının çıkışında objektiflere yansıdı, boşanma iddialarına yanıt verdi.

Boşanma iddialarına Kenan Doğulu'dan açıklama!

Kenan Doğulu, prova çıkışı gazetecilerle karşılaşınca ayak üstü soruları yanıtladı. Bir muhabir ''Boşanıyor musunuz?'' diye sorunca Doğulu, "Aramızda problem yok. Bu söylentiye alışkınız. En az 20 kez duyduk. Biz 'Hayır' dedikçe yine gündeme geliyor. Hiç bitmiyor" diyerek ayrılık iddialarını yalanladı. ''Beren Hanım'ın ayrılmak istediği, sizin bunu kabul etmediğiniz doğru mu?'' sorusu karşısında ise gülümseyen şarkıcı, "Yani ne bileyim, bilmiyorum ki. Öyle bir şey yok. Boşanmıyoruz." cevabını verdi.

Ne olmuştu?

Oyuncu Beren Saat, 26 Şubat'ta doğum gününe özel Instagram hesabından bir paylaşım yapmıştı. Paylaşımına, "En yakınımda nefreti hissettiğim bu yaş günümde artık ağlamayı aşmış, gelen her derde gülmekteyim. Ayak bastığım en karanlık doğum günüm'' notunu düşen Saat, eski aşkı Efe'yi de anmıştı. Paylaşımda eşi Kenan Doğulu'nun hiç adı geçmemesi ise dikkatleri çekmişti. Öte yandan Doğulu'nun eşinin doğum gününde her sene yaptığı paylaşımlara bu sene yer vermemesi çiftin ayrılacağı iddialarını güçlendirmişti.