Burak Özçivit'in beş ayda kazanacağı ücret dudak uçuklattı!

Ünü ülke sınırlarını aşan oyuncu Burak Özçivit, yurt dışıyla yaptığı beş aylık anlaşma sayesinde bir servet kazanacak.

Burak Özçivit'in beş ayda kazanacağı ücret dudak uçuklattı!

Geçtiğimiz günlerde Özbekistan'a giderek bir toplu konut projesinin reklamında oynayan, reklamın tanıtımı için de 14-17 Şubat tarihlerinde Taşkent'e giden Burak Özçivit, 3 milyon lirayı cebine koydu. 15 Ocak'ta da Kuveyt'e giderek 80 kadınla yemek yiyen yakışıklı oyuncu, bu etkinlikten de 1 milyon lira kazanmıştı.

Şimdi de turneye çıkıyor

Ortadoğu'da büyük bir hayran kitlesi olan Burak Özçivit, bu etkinliklerle sınırlı kalmayarak kazançlı bir turneye çıkıyor. Ortadoğu'yu kapsayan bu turnenin ilk durağı ise 2 hafta sonra gideceği Dubai olacak. Buradaki etkinlik Özçivit'e 1 milyon TL kazandıracak.

Kadın hayranlarıyla bir yemek daha

Mayıs ayında Katar'da yine 70 kadın hayranıyla bir araya gelecek olan oyuncu, bu yemekli etkinlikten de 1 milyon TL'yi aşkın para kazanacak. Katar'ın ardından Kuveyt'e geçecek olan Burak Özçivit, yine bir etklinliğe katılarak 1 milyon TL kazanacak. Ancak başarılı oyuncu, nisan ayında hiçbir etkinliği kabul etmeyecek. Bunun sebebi ise eşi Fahriye Evcen'in o ayda doğum yapacak olması. Bu nedenle Özçivit, kendisine Ortadoğu’dan iş bağlayan menajerlere “Eşim doğum yapacak. Yanında olacağım” diyor.

Diriliş Ertuğrul Gazi'de rol alacak

Öte yandan Burak Özçivit, yaz sonundan itibaren TRT 1’deki 'Diriliş Ertuğrul Gazi' dizisinde boy gösterecek. Oyuncu, bölüm başına ise 140 bin TL alacak.