Burcu Kıratlı: Harika bir koca, mükemmel bir eş oldun

Burcu Kıratlı, boşanmanın eşiğinden döndüğü eşi Sinan Akçıl'la 6. aylarını sosyal medya hesabından romantik bir mesajla paylaştı.

Burcu Kıratlı: Harika bir koca, mükemmel bir eş oldun

Bir süredir evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, geçtiğimiz günlerde sorunlarını çözdüklerini açıklamışlardı. Boşanmanın eşiğinden dönen çiftten Burcu Kıratlı, eşi Sinan Akçıl'la evliliklerinde 6'ncı aylarını doldurması nedeniyle sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu. Birlikte çekildikleri bir pozu Instagram hesabından paylaşan güzel oyuncu, kareye şu romantik sözleri not düştü:

'İyi ki benim kocamsın'

"Ruh eşim, kaderim" dedik birbirimize... Aşkınla.. sabrınla... enerjinle.. Biz olabilme gücünle... Harika bir koca, mükemmel bir eş oldun. Ve her gün üstüne koyarak olmaya devam ediyorsun. Asıl zor zamanlarda insanlar tanır ya birbirini ve gerçek duygu asıl o zaman çıkar ya ortaya.... Bir kez daha 'iyi ki seni seçmişim' dedim... 'İyi ki benim kocamsın' dedim..

'Beni dinginleştirdin'

Benim bütün inatçılığıma ve asiliğime rağmen beni dinginleştirdin. Şimdi seninleyken daha ben daha çocuk daha kadın oluyorum. Birlikte tek kişi olmak, aile olmak, gülmek, goy goy yapmak... Dertleşmek... Bir ömür... 6. ayımız kutlu olsun Sevgilim.. Kocam"

Burcu Kıratlı: Harika bir koca, mükemmel bir eş oldun

Bu paylaşımın ardından Sinan Akçıl'dan da yanıt gecikmedi. Eşinin bu romantik sözleri üzerine Akçıl, "Söz bitti, ben büyük şarkı yazarıyım diye boşa geçiniyormuşum çünkü bu kadar güzel anlatamazdım, seni çok seviyorum Allah'ın şahitliğiyle bir ömürlük yolda sıfır siyah her gün beyazsın bana, 6'ncı ay kutlu olsun. Güzel bebeğim.." yorumunda bulundu. Çiftin bu aşk dolu sözleri beğeni yağmuruna tutuldu.

Burcu Kıratlı: Harika bir koca, mükemmel bir eş oldun