Can Yaman, İtalya'da neden bu kadar çok sevildiğini açıkladı!

İtalya'da küçük çaplı bir izdihama neden olan Can Yaman, ülkede neden bu kadar çok sevildiğini açıkladı. Yakışıklı oyuncu, "Bu kadar sevilmenin başlıca nedeni bir önceki dizim Dolunay" dedi.

Can Yaman, İtalya'da neden bu kadar çok sevildiğini açıkladı!

Erkenci Kuş'un final yapmasının ardından Marmaris'te kısa bir tatil yapan Can Yaman ardından İtalya'ya uçmuştu. Ünlü oyuncunun kaldığı otelin önü Can Yaman'ın hayranlarıyla dolmuştu. Yaman otelden çıkarak hayranlarıyla tek tek fotoğraf çektirmişti.

İtalya'da 5. gece!


Can Yaman geçtiğimiz günlerde de şu açıklamayı yapmıştı: "İtalya’daki 5. gecem ama kaldığım otelin önünde kalabalık 1 dakika bile azalmıyor, inanılmaz... 2 saatten fazla sürdü, tek tek fotoğraf çektik... Sevgiler.."

Can Yaman, İtalya'da neden bu kadar çok sevildiğini de açıkladı. Oyuncu "reklam çalışması yapıyor" iddiaları üzerine Twitter'dan bir açıklamada bulundu: "Bu arada İtalya'da bu kadar sevilmemin başlıca sebebi şu anda televizyonda yayınlanmakta olan önceki dizim Dolunay.. Erkenci Kuş şu an burada youtubedan altyazılı bir şekilde takip ediliyor ve daha az biliniyor. Umarım Dolunay gibi o da kısa bir süre içerisinde televizyonda olur."