Can Yaman'dan sonra Demet Özdemir...

Demet Özdemir ile Can Yaman, Erkenci Kuş'ta gösterdikleri performansla isimlerini efsane dizi çiftleri arasına yazdırmayı başardı. Erkenci Kuş'un finalinin ardından Can Yaman bir süre setlere ara verirken Demet Özdemir yeni bir diziyle ekrana dönme kararı aldı. Evim isimli dizide rol alacak olan Demet Özdemir'in yeni partnerinin İbrahim Çelikkol olması bekleniyor. Can Yaman'dan sonra güzel oyununun yeni partneriyle nasıl bir uyum yakalayacağı ise merak ediliyor.

Can Yaman'dan sonra Demet Özdemir...

Demet Özdemir ile Can Yaman, Erkenci Kuş'ta partner olarak oldukça iyi bir uyum yakalamışlardı. İkili dizinin yayında olduğu dönemde isimlerinden hep söz ettirmeyi başarmıştı. Her ne kadar dizi aşklarının gerçeğe dönüştüğü konuşulsa da taraflar bu iddiaları bir türlü kabul etmemişti.

Gelmiş geçmiş en iyi çift

Can Yaman geçtiğiniz günlerde magazin muhabirlerine Demet Özdemir'den bahsetmiş ve "gelmiş geçmiş en iyi çifttik" diyerek yeni bir tartışmayı da ateşlemişti.

Can askere, Demet sete!

Can Yaman, Ocak'ta askere gidecek ve bu döneme kadar yeni bir projede yer almayacak. Demet Özdemir ise yeni bir diziyle yakında ekrana dönecek. 'Evim' isimli yeni projesinde güzel oyuncunun İbrahim Çelikkol'la kamera karşısına geçmesi bekleniyor.

İşleri çok zor!

Bu süreçte hem Demet Özdemir'in hem de yeni partnerinin işi çok zor olacak. Güzel oyuncu kimle kamera karşısına geçerse geçsin yeni partneri Can Yaman'la kıyaslanacak. Bu gibi durumlarda oyuncular genelde ekrana ara verir ve yüzünü dinlendirir. Fakat Demet Özdemir setlere dönmeyi tercih etti. Bakalım Can Yaman'dan sonra Demet Özdemir yeni partneriyle de efsane olabilecek mi?