Can Yaman'ın bilinmeyen özelliği!

Aşkları, kasları ve gördüğü ilgiyle her gün magazin sayfalarını süsleyen Can Yaman'ın bir özelliği daha ortaya çıktı. Yakışıklı oyuncu espriyi kaldırabildiğini ve eleştiriye açık olduğunu gözler önüne serdi.

Can Yaman'ın bilinmeyen özelliği!

Erkenci Kuş dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan Can Yaman, her geçen gün yukarıya doğru bir adım daha atıyor. Kasları, aşkları derken şimdi de yurtdışında gördüğü ilgiyle adından söz ettiriyor. Önce İtalya, ardından da Yunanistan'da yoğun bir sevgi seliyle karşılaşan Can Yaman, yurda döner dönmez de söyledikleriyle gündeme geldi.

"Gelmiş geçmiş en iyi çiftiz"

Dubai'de zengin kadınlarla ücret karşılığında yemek yiyen Burak Özçivit için "Burak işini biliyor" ifadesini kullanarak yeni bir tartışmanın fitilini ateşleyen Can Yaman, "Demet Özdemir'le gelmiş geçmiş en iyi çiftiz" diyerek de dizi dünyasını karıştırdı.

Türkan Şoray'la Şener Şen'in birlikte bir dizide rol aldığı düşünüldüğünde Can Yaman'ın söylemlerinin ne kadar iddialı olduğu da daha net anlaşılacaktır.

Özgüveni takdire şayan

Fakat her şeye rağmen Can Yaman'ın özgüveni ise takdiri hak ediyor. İngilizce röportajlar vermesi, kamera karşısında çekinmeden konuşması ve ne kadar kalabalık olurlarsa olsunlar hayranlarıyla tek tek ilgilenmesi gerçekten büyük bir alkışı hak eden özelliklerinden.

Eleştiriye açık

Fakat Can Yaman'ın pek bilinmeyen bir özelliği daha ortaya çıktı. O da espriyi ve eleştiriyi kaldırabilen bir yapısının olması. Okan Bayülgen, TV100'de erkana gelen 'Uykusuzlar Kulübü' programında Arda Türkmen'i konuk etti. Bayülgen, vitamin ürünlerinin reklamlarında oynayan Arda Türkmen'e "O reklamlarda sen değil Can Yaman oynamalıydı" diyerek takıldı. Ardından da espriyle karışık yakışıklı oyuncuyu eleştirdi. Can Yaman ise o görüntüleri Twitter hesabından paylaştı ve Okan Bayülgen'in sözlerine gülücükle karşılık verdi. Bu durum oyuncunun kaprissiz yapısını gözler önüne serdi.