Can Yaman'ın menajerinden açıklama geldi!

Oyuncu Can Yaman'ın İspanya'da bir kadın hayranına "Arka odaya geçelim kanıtlayayım" demesi sosyal medyanın gündemindeydi. Tepkiler üzerine Can Yaman'ın menajeri bir açıklama yaptı.

Can Yaman'ın menajerinden açıklama geldi!

Ünlü oyuncu Can Yaman'ın geçtiğimiz gün internete düşen videosu tüm Türkiye'de şok etkisi yaratmıştı. İspanya'da katıldığı bir programda bir kadın hayranı “Buradan Can Yaman’ın mükemmel, ideal bir insan olduğunu düşünerek gideceğiz ancak bize Can Yaman’ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin?” sorusunu sormuş ve Yaman “Arka odaya geçelim kanıtlayayım” demişti. Tepki çeken bu anlardan sonra Yaman'ın menajeri bir açıklama yaptı. İşte o açıklama;

Tamamen anlık gelişen espri. Zaten orada tercüman dâhil dört kişi Türkçe biliyor. Sonrada zaten çevirme diyor. 2.5 saatlik söyleşinin içinden 30 saniyelik bu anı alıp yayınlamakta ne kadar etik, bir şey diyemiyoruz. Can Yaman o röportajda 2.5 saat konuşuyor ve Hollywood’dan sonra Türk dizi ve filmlerinin dünyadaki başarısını çekimlerin zorluklarını ve emekleri anlatıyor. Diğer iki dizisi de İspanya’ya satıldı ve o hafta İspanya’da sosyal medyada bir numaraydı. Ama bunlar neden hiç konuşulmuyor”