Caner Cindoruk, Kadın'a bu sözlerle veda etti!

Salı akşamlarının vazgeçilmezi olan ve reytingleri hep zirvede tamamlayan Kadın'da yaprak dökümü devam ediyor. Dizide üst üst yaşanan vedalar seyirciyi üzüyor. Kadın'a bu hafta Caner Cindoruk veda etti.

Caner Cindoruk, Kadın'a bu sözlerle veda etti!

2. sezondur 'Kadın' dizisinde Özge Özpirinçci'yle başrolü paylaşan Caner Cindoruk 3. sezonda diziye veda etti. Geçtiğimiz haftalarda Bennu Yıldırımlar'ın vedası izleyiciyi göz yaşlarına boğmuştu. Kadın'daki yaprak dökümü bu hafta da devam etti. Sarp Çeşmeli karakterine hayat veren Caner Cindoruk da diziden ayrıldı.

Oyuncu ayrılığın ardından Twitter'dan şu mesajı paylaştı: "Bir karakterle tanışırsın, ona ruh verirsin, bir süre onunla yaşarsın, sonra bir gün hikayen biter. ’Sarp Çeşmeli’ hatırımda güzel bir yerde duracak hep. Bu karakterin oluşmasında ,icrasında emeği geçen bütün iş arkadaşlarıma ve siz saygıdeğer izleyicilerimize sonsuz teşekkürler"

İzleyici tepkili!


Kadın'da yaşanan bu ayrılık izleyiciyi oldukça üzdü. Dizinin hayranları aylardır Bahar ile Sarp'ın yeniden birlikte olmasını sabırsızlıkla bekliyordu. Bu nedenle Sarp'ın vedası izleyiciyi yıktı. Kadın izleyicisi duruma sosyal medyada tepki gösterdi.