Caner Erkin'den Asena Atalay'a nafaka isyanı!

Beşiktaş'ta forma giyen Caner Erkin, Asena Atalay'ın nafaka talebine sinirlendi ve sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

Caner Erkin'den Asena Atalay'a nafaka isyanı!

Caner Erkin, geçtiğimiz günlerde oğlu Çınar'ın velayetini alabilmek için mahkemeye başvurmuş ancak mahkeme bu talebi reddetmişti. Ardından Bilirkişi, Erkin'in Atalay'a çocukları için 15 bin lira nafaka ödemesi gerektiği yönünde rapor sunmuştu. Erkin bu rakamı yüksek bulunca ise Atalay'ın avukatı isyan etmiş, "Maddi gücü yerinde olan bir babanın öz çocuğunun ihtiyaçlarını karşılamak istememesini kabul etmiyorum.” demişti

Caner Erkin'den flaş açıklama

Bu sözlerin ardından Caner Erkin, Instagram hesabından bir açıklamada bulundu. İşte o açıklama:

"Eski eşimle boşandığım ilk günden bu yana oğlum Çınar'ın iyiliği için hep sustum. Ancak suskunluğumun çocuğuma olan sevgimden kaynaklandığını anlamayan insanlar tarafından ben sustukça hakkımda kamuoyunda ve sevenlerim nezdinde gerçek dışı bir algı yaratılmaya çalışıldığını üzülerek görüyorum. O nedenle son kez bu açıklamayı yapmak zorunda kaldım.

Oğlum Çınar'ın doğduğu günden bu yana tüm masraflarını karşıladım ve karşılamaya da devam ediyorum. Oğlumdan hiçbir zaman hiçbir şeyi esirgemedim. Ben boşandığım hanımefendinin tüm ailesine sahip çıktım. Bugün sahip oldukları maddi manevi her şeyi bana borçlu olduklarını çok iyi bilmesine rağmen tarafıma dava açarak Çınar için 50.000 TL nafaka isteyen tarafça daha fazla manipüle edilmek istemiyorum.

7 yaşında bir çocuk için ayda 50.000 TL nafakanın neden ve esasen kimin için istendiğinin takdirini sizlere bırakıyorum. Bahsi geçen hanımefendiye aylık 10.000 TL nafaka ödemeye halen devam ediyorum. Genç ve sağlıklı bir insan olarak çalışıp üreterek para kazanmasını kendisine tavsiye ediyorum ve beni artık rahat bırakmasını umut ediyorum. Hiç kimse oğlumu kullanarak benden haksız menfaat elde etmeye çalışmasın."