Cem Yılmaz isyan etti! "Bir tane oyumuz var..."

Cem Yılmaz sosyal medyada kendine ait olmayan ama kendisi yazmış gibi gösterilen yazılar olduğunu söyledi ve isyan etti: n "Bari bir şey uyduralım da millet nefret etsin çabasını ahlaksız buluyorum.”

Cem Yılmaz isyan etti!

YSK'nın seçimleri yenileme kararı almasının ardından Ekrem İmamoğlu'na destek mesajı attığı için bazı kesimlerin hedefi haline gelen Cem Yılmaz isyan etti. Twitter üzerinde açıklamalarda bulunan ünlü komedyen, "Bari bir şey uyduralım da millet nefret etsin çabasını ahlaksız buluyorum” dedi.

Cem Yılmaz isyan etti!

Cem Yılmaz önce şu mesajı paylaştı:

“Sosyal medyada bu aralar altında imzam olan garip garip şeyler dolaştırıyorlar… Sonra da ‘vay ne demiş’ diyerek benden düşman yaratıyorlar. Gerçekten benim nefret edilecek bir yanım yok diye, bari bir şey uyduralım da millet nefret etsin çabasını ahlaksız buluyorum.”

Cem Yılmaz isyan etti!

Ardından ikinci bir tweet daha atan komedyen bu kez şu satırlara yer verdi:


“Ben aday da değilim üstelik,1 tane oyumuz var gidip sandığa atıyoruz, nedir bu topyekün saldırı gerçekten akıl alır şey değil. Bir grup insan hiç politik değilsiniz derken bir diğer grup vay efendim şöyle dedi ‘bunlar’ zaten şöyledir vs. demesi de ayrıca çarpıcı.”