Cem Yılmaz sahnedeyken aklı İstanbul'da kaldı!

Komedyen Cem Yılmaz, geçtiğimiz gün İzmir'de bilet gelirlerinin tamamını farklı vakıflara bağışlayan sosyal platform Nettalks'un konuğu oldu.

Cem Yılmaz sahnedeyken aklı İstanbul'da kaldı!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, gösteri için gittiği İzmir'de önceki gün bir söyleşiye katıldı. Sahneye çıkmadan önce İstanbul depremini öğrenen Cem Yılmaz, o saatlerde okulda olan oğlu Kemal'i düşünerek "Aklım İstanbul'da kaldı.Annesi okuldan aldı mı merak ediyorum" dedi.

Bu iş için yaratılmışız


300 kişinin doldurduğu salonda sahneye çıkan ünlü komedyen Cem Yılmaz, "Ben 22 yaşındayken, sahnede başarısız olma ihtimali üzerine sahneye çıktım. Kendimi çok kabiliyetli, 50 kişinin önüne de çıksa 100 kişinin önüne de çıksa başarılı öyküler anlatabilecek, güldürebilecek birisi olduğumu düşünerek, çıkmadım. Biz böyle bir iş için yaratılmışız. Bir olayın farklı açılarından bakabildiğimi söylüyorsunuz. Benim farkım, veriyi işlemek. Her ortamda hepimizin bildiği, sürekli aynı şeyleri söyleyen tipler vardır. Ben hikaye anlattığımda güldüğünüz şey, böyle tiplerin varlığı değil birinin böyle birinin varlığının anlamsız olduğunu hatırlatması. Ben böyle anlattıkça o adamlar azalıyor. Benim toplumsal faydam bu" dedi.