Chloe, Serdar'ı doğum gününde de yalnız bıraktı!

Serdar Ortaç'ı Sevgililer Günü'nde yalnız bırakan Chloe Loughnan'ın, eşinin doğum gününde de yanında olmadığı iddia edildi.

Chloe, Serdar'ı doğum gününde de yalnız bıraktı!

Haklarında sürekli ayrılık haberleri çıkan ancak haberleri net bir dille yalanlayan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çifti hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Loughnan'ın, Ortaç'ı Sevgililer Günü'nden sonra şimdi de doğum gününde yalnız bıraktığı öne sürüldü. Takvim gazetesinden Ufuk Özcan'ın yazısının ilgili bölümü ise şu şekilde:


"Evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaştığı iddia edilen, ancak her seferinde bunu yalanlayan Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan, 14 Şubat Sevgililer Günü'ne ayrı ülkelerde girmişlerdi. Hafta sonunu Bulgaristan'da çalışarak geçiren Ortaç'ın aksine İrlandalı eşi İrlandalı model, kuzeninin düğünü nedeniyle memleketine gitmişti. Fakat Sevgililer Günü'nde Serdar Ortaç'ın yanında olmayan Chloe, eşinin doğum gününde de ünlü şarkıcıyı yalnız bıraktı. Chloe Loughnan, 16 Şubat'ta 49 yaşına basan Serdar Ortaç'ın doğum gününü sade bir mesaj ile kutlamış."