Çılgın Sedat vefasızlıktan yakındı!

'Çılgın Sedat' lakabıyla tanınan Sedat Kapurtu, Serebral Palsi hastası oğlu için yardım gecesi düzenledi. Kapurtu, geceye gerekli özen gösterilmeyince vefasızlıktan yakındı.

Çılgın Sedat vefasızlıktan yakındı!

Çılgın Sedat (Sedat Kapurtu), Serebral Palsi hastası oğlu Siraç için bir yardım gecesi düzenledi. Gecede Demet Akalın, Seda Sayan ve İbrahim Tatlıses'in eşyaları açık arttırmayla satılırken, katılımın az olmasından yakınan Çılgın Sedat şöyle konuştu: “Çok güzel bir gece düzenlendi oğlum için Allah razı olsun. Gelen baş tacı gelmeyen de Allah razı olsun. Seda Sayan sahnede en son giydiği elbiseyi verdi. İbrahim Tatlıses, Yılmaz Güney’den kalma kaşkolunu verdi. Farklı muhabbetlere herkes koşuyor. Gündem çok yoğun değil ya, olunca bizim peşimizden koşacaklar demek ki. Onlardan gelecek dostluk Allah’tan gelsin. Yaşamayan kimse bunu anlayamaz. Demet de bir şey hazırlamış. O da gönderdi.”

"Bağış 200 bin TL'yi geçti"

Bugün 2. Sayfa programının canlı yayınına bağlanan Sedat, gecede toplanan miktarı da açıkladı ve şunları dile getirdi: "Bu tedavinin süreci çok uzun. Bağış 200’leri biraz geçmiş durumda. Herkesten Allah razı olsun. Gelen herkese teşekkür ediyorum. Malatya Spor Kulübü Başkanı Adil Gevrek futbolcular adına 60 bin TL bağışladı."