Danla Bilic'in yeni tarzı olay oldu!

Mide küçültme ameliyatı olan Danla Bilic'in son görüntüsü beğeni topladı.

Danla Bilic'in yeni tarzı olay oldu!

Çektiği makyaj videolarıyla Youtube'a içerik üreten Danla Bilic, bir anda fenomen oldu. Geçtiğimiz aylarda mide küçültme ameliyatı olan fenomen, hızla kilo verdi ve bambaşka bir görünüme sahip oldu. Danla Bilic'in yeni tarzı beğeni topladı.


3,8 milyon takipçili Instagram hesabından yeni imajını paylaşan Bilic'in pozuna beğeni ve yorum yağdı. Fenomen ismin takipçileri "Yakıyorsun ortalığı", "10 üzerinden 10 puan veriyorum yeni tarzına" gibi yorumlarda bulundu.

Danla Bilic'in yeni tarzı olay oldu!

Danla Bilic, mide küçültme ameliyatı olduğunu Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurmuş ve şu ifadeleri kullanmıştı:

"Hello, hemen konuya girmem gerekirse, okuduğunuz şey doğru ve geçmiş olsun mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Ameliyat oldum. Çünkü her ne kadar yansıtmasam da içten içe bu raddeye geldiğimin daha doğrusu getirildiğimin farkına vardım. Böyle bir şeyi normalleştirmemek, basitleştirmemek, küçük takipçilerime örnek olmaması için de söylemek istemedim. Böyle bir şeyi normalleştirmemek, basitleştirmemek, küçük takipçilerime örnek olmaması için de söylemek istemedim. Her hali ile çok mutlu bir kızken dışarıda insanların fotoğraflarımı çekip olay yaratmalarından, sürekli bir yerlerimi saklamaktan çok bunaldığımı fark ettim. Duygusal olduğuma bakmayın eminim çok daha güzel günler beni bekliyor.Bu zor günlerde eleştirmek yerine yanımda olmanızı istiyorum. Canım doktoruma da sabrı için çok teşekkür ediyor ve gelen 847487 mesaj yüzünden özür diliyorum."