Demet Akalın ile Şeyma Subaşı birbirine girdi!

Demet Akalın ile Şeyma Subaşı, sosyal medyadan yaptıkları yorumlarla birbirlerine ağır göndermelerde bulundular.

Demet Akalın ile Şeyma Subaşı birbirine girdi!

Acun Ilıcalı ile geçtiğimiz yıl kasım ayında boşanan Şeyma Subaşı, her hareketiyle magazin gündemine gelmeye devam ediyor. Son olarak TV8'in sunucusu Eylem İpek Şafak’a ait olduğu iddia edilen ‘gazetemagazin’ sayfasında paylaşılan ‘Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın 5 yaşındaki kızları Melisa velayetinin babası Ilıcalı’ya geçmesinden sonra okuluna ara vermeden devam ediyor' haberi, Şeyma Subaşı'nı sinirlendirdi. Subaşı, gönderiye yorum yaparak "Eylem’cim bu haberle şaka yapmak istedin herhalde? TV8’de kanalda nasıl çalışmaya başladığını paylaşır mısın sayfanda" şeklinde konuştu. Bir takipçisi neden sinirlendiğini sorunca ise, "Yok sinirlenmek değil, şaşırdım. ‘Paytak konuşuyor ekrana olmaz’ dediler, ben zorla ‘Çok daha tatlı. Ekrana enerji verir’ dedim. Olsun iyi niyetten zarar gelmez hiçbir zaman" yorumunda bulununca ortalık karıştı.

Demet Akalın ile Şeyma Subaşı birbirine girdi!

Demet Akalın'dan sitem dolu mesajlar

Şeyma Subaşı yorumlarını daha sonra silse de, Demet Akalın'dan Subaşı'ya sert açıklamalar geldi. Akalın, şehit haberlerinin olduğu bir dönem Şeyma'yı uyardığını ve uyarısının ardından kardeşi Emir Çağ Adanur’un Tv8’deki işine son verildiğini hatırlatarak şunları yazdı: "Şeyma’yı bomba patlarken dans videosu koydu diye uyarmıştım! 2 sene kablo taşıyarak emek verdiği TV8’den bir hafta sonra kovuldu! Ne şakasından bahsediyorsunuz hanımefendi! Demek ki işe sokup çıkarmak sizin elinizdeydi. Yazık! Çocuğun psikolojisinin içine etmiştin olsun iyi niyet iyidir."

"Patrona küsmedik"

Hızını alamayan Akalın, ikinci bir yorumda bulunarak, "Kardeşim TV8’den kovuldu olsun. Bir yine de patrona küsmedik bir bildiği vardır dedik. Kardeşimi de evladımı da gözümün önünden ayırmam emanet onlar bize yukarıdan!" şeklinde konuştu. Akalın, bu mesajlarıyla bütün okları Şeyma Subaşı'ya doğrulttu.

Demet Akalın ile Şeyma Subaşı birbirine girdi!

Şeyma'dan yanıt gecikmedi

Tüm bu yorumların ardından sessizliğini bozan Şeyma Subaşı ise Instagram hesabından açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar:

"İşte o '2 sene kablo taşıdı kanalda' dediğin kişiyi de işten çıkartan ben değilim. Hatta tam tersi 'ben zannedecekler üzerime gidecekler lütfen çalışmaya devam etsin' diyen benim! Ama alıştığınız için her şeyi benim üzerime atıp Şeyma cevap vermez ki karalayın demeye... Kaderim buymuş sizler bütün masalarda beni konuşacaksınız ben de hayatımı yaşamaya devam edeceğim. Çok da kötü değil çok şükür.

Ah bir de 'intihar etti' diye bir haber vardı. İntihar ettim ama hala yaşıyorum dimi. Girişiminde bulundu olmasın o? İşte o hikayedeki kişi de ben değilim aslında... (Ama yine Şeyma olsun)

Ama en bombası şu! Kızı Melisa bilmemneli su-kola içti. Benimle kafayı bozmuşsunuz kabul edin. Çok şükür Melisa şu yaşına kadar hiç hastaneye kaldırılmadı. (Aşıları için gittiği çocuk doktoru dışında...)

Lütfen her gün beni konuşmaya ve yalan haber yapmaya devam edin, neden bilmiyorum ama kendimi haksızlığa uğradığım için her gün daha güçlü ve mutlu hissediyorum."

Demet Akalın ile Şeyma Subaşı birbirine girdi!

Demet Akalın ile Şeyma Subaşı birbirine girdi!

Demet Akalın ile Şeyma Subaşı birbirine girdi!