Demet Akalın: "Okan Kurt ile yeniden evlenmem!"

Demet Akalın, konuk olduğu Gel Konuşalım programında boşandığı ve sonradan birlikte yaşamaya devam ettiği Okan Kurt ile yeniden evlenmeyeceğini söyledi.

Demet Akalın:

Şarkıcı Demet Akalın, TV8 ekranlarında katıldığı Gel Konuşalım programında çarpıcı açıklamalar yapmaya devam ediyor. Güzel şarkıcı, kendisine sorulan "Okan Kurt ile yeniden evlenecek misin?" sorusuna "Okan’la tekrar evlilik olmaz, böyle güzel. İstemiyorum hiçbir şey. Okan böyle şeyleri sormuyor, umuru bile değil. Kavga dövüş falan sevmem. Kocamın birisiyle kırıttığı falan kulağıma gelmedi. Bizimki sevgisizlikten bir boşanma değildi zaten. Hayatta barışmazdım zaten, bir iki gezdim kafam rahattı" şeklinde cevap verdi.

Neden boşanmışlardı?

Demet Akalın ve Okan Kurt, geçtiğimiz yıl boşanmış ve "Maddiyat yüzünden boşandılar" haberleri yapılmıştı. Okan Kurt ise yaptığı bir açıklamada Evliliğimiz hiçbir zaman maddiyat üzerine kurulmadı. Sadece aile içi konular olmasından dolayı konuşmadım. Ortada biten bir evlilik var, herkes saygı göstermeli... Anlamsız bir algı." demişti.