Demet Akalın'dan Alişan'a zeytin dalı!

Demet Akalın, yıllardır küs olduğu Alişan'ın videosunu beğenerek şarkıcıya zeytin dalı uzattı.

Demet Akalın'dan Alişan'a zeytin dalı!

2012 yılında Alişan, ''Sen şeytansın. Allah ıslah etsin. Sakın bir daha karşıma çıkma'' tweet'iyle Demet Akalın'a sert çıkmış, Akalın ise ''Gördüğüm yerde yüzüne tüküreceğim'' şeklinde karşılık vermişti. O günden beri küs olan ikiliden Akalın, Alişan'a bir kez daha zeytin dalı uzattı.

"Yavrusu ve karısıyla mutluluklar diliyorum"

Kavga, Akalın'ın eşi Okan Kurt'un araya girmesiyle daha da alevlenmişti. Akalın " 'Acıyor, acıyor' diye tweet attığı günü biz de unutmadık. Kral TV müzik ödüllerinde ben 'en iyi kadın popçu' ödülünü alamayınca atılmıştı. Aramızdaki kavga asla hortlamaz. Sadece hatırlatmak istedim. Yavrusuyla, karısıyla mutluluklar diliyorum ona..." demişti. Mesajını kalp ve çiçek emojileriyle de taçlandıran Demet Akalın, Alişan'a zeytin dalı uzatmıştı.

Bir zeytin dalı daha

Geçtiğimiz günlerde bebekleri Burak'ı kucaklarına alan Alişan ve Buse Varol, doğum anından görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaştı. Videoyu beğenenler arasında Demet Akalın'ın da olması, 'ikinci zeytin dalı geldi' yorumlarının yapılmasına neden oldu. Alişan'dan herhangi bir hamle gelip gelmeyeceği ise henüz merak konusu.

Demet Akalın'dan Alişan'a zeytin dalı!