Demet Akalın'dan Kerimcan Durmaz'a tepki: Kabul edilemez!

Demet Akalın, Instagram hesabından müstehcen video paylaşarak tepkileri üzerine çeken sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz'a ateş püskürdü.

Demet Akalın'dan Kerimcan Durmaz'a tepki: Kabul edilemez!

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'la yakın dost olan ve çoğu etkinlikte birlikte boy gösteren Demet Akalın, Kerimcan Durmaz'ın skandal görüntüleriyle ilgili sessizliğini bozdu. 2. Sayfa programına açıklamalarda bulunan Akalın, şöyle konuştu:

"Kocamdan utandım"

"Uçağın tuvaletinde öyle çirkin bir görüntüye imza atan bir insanı, evli barklı biri olarak nasıl savunayım, nesini savunayım! Ben ona söylediğimi söyledim… ‘Kimse seni bitiremedi, sen kendini bitireceksin Kerimcan’ dedim. Bu son olay kabul edilemez! Sen ünlü olduysan bu şöhreti taşıdıysan bu kadarını yapamazsın, ben pilates fotoğrafı bile paylaşamıyorum. Bana whatsapp gruplarından nasıl çirkin fotoğraflar geliyor hayal bile edemezsiniz, anadan üryan fotoğraflarınızı paylaşıyorsunuz. Evli çocuklu kadınların fotoğrafları geliyor bana… Milletin uçkurunun bekçisi miyim? Dağ gibi kocam var arkamda ondan utandım."