Demet Özdemir çok net konuştu: "Can Yaman ile yeniden..."

Demet Özdemir uzun bir aradan sonra Can Yaman'la ilgili sorulara yanıt verdi. Güzel oyuncu eski partneriyle yeniden bir projede yer almak istediğini söyledi.

Demet Özdemir çok net konuştu:

İbrahim Çelikkol'la kamera karşısına geçeceği Evim dizisinin hazırlıklarına başlayan Demet Özdemir önceki akşam Aşk Geçmişim adlı tiyatro oyununu izlemeye gitti. Güzel oyuncu tiyatro çıkışında kendisini bekleyen magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

"Herkese uğuru dokundu"

Demet Özdemir'e gazeteciler eski rol arkadaşı Can Yaman'ın yurt dışında gördüğü ilgiyi sordu. Güzel oyuncu, “Tabii ki Can için çok güzel. Ben de görüyorum, tepkiler falan instagram’da sosyal medyada karşıma çıkıyor. Çok gurur verici. Erkenci Kuş’un herkese bir uğuru dokundu. Bütün oyunculara. Aynı zamanda kamera arkasına da öyle, duyduğum kadarıyla. Gurur verici bir şey tabii ki benim için de.” dedi.

"Çok özel bir iş oldu!"

Erkenci Kuş'un kendisi için çok özel olduğunun altını çizen Demet Özdemir, "Can Yaman'ın patlama işi oldu" yorumuna, “Her oyuncunun bir patlama işi oluyor. Benim için de öyle, benim için de çok özel bir iş oldu. Bütün oyunculara çok yaradı, Erkenci Kuş. Hem uzun solukluydu hem kendilerini çok ispat ettiler. Ben de dahilim. O yüzden çok emek verdiğimiz çok güzel bir işti” sözleriyle cevap verdi.

"Yeniden bir araya gelmeyi çok isterim"

Öte yandan Can Yaman ile tekrar bir projede buluşup buluşmayacağı sorusuna da yanıt veren Demet Özdemir, şöyle konuştu:

“Vallahi yapımcılar nasıl öngörür bilmiyorum. Tabii ki çok isterim ben de. Aramızda negatif bir şeyler asla olmadı. Uzun bir yolculuk tabii ki herkesin yorulduğu zamanlar da oldu. İyisiyle kötüsüyle bir aile olduk, o setin içinde. Herkes de birbirini anlayışla karşıladı. Eğlendik, güldük, üzüldük. Bittiği için de çok üzüldük tabii ki. Ama hep yeni maceralara bir an önce adapte olmaya çalışıyoruz. Yeni hikayelere adapte olup iyi bir şey çıkartalım. Ne kadar çok hikaye, ne kadar çok karakter bizim için tabii daha iyi. Erkenci Kuş hepimiz için çok özel ve önemli bir iş olarak da kalacak."