Demet Özdemir'den Can Yaman'a: "Seninle göz göze..."

'Erkenci Kuş'un bu akşam ekrana gelen final bölümünden önce Can Yaman'la Demet Özdemir'in Instagram üzerinden karşılıklı yazışmaları dikkat çekti.

Demet Özdemir'den Can Yaman'a: Demet Özdemir ile Can Yaman'ın başrollerinde yer aldığı 'Erkenci Kuş' dizisi bu akşam yayınlanan 51. bölümüyle ekrana veda etti. Star TV'de yayınlanan dizinin final bölümü oldukça ilgi gördü. Son bölüm başlamadan hemen önce Can Yaman, Instagram sayfasından şu yazıyı yayınladı:

"Erkenci Kuş sadece burada değil dünyanın birçok ülkesinde de ses getiren, katıldığı her oylamayı altüst edip “bela” olan, ödüllere doyamayan, çok özel, türünün en iyilerinden fenomen bir iş oldu.. Ekranlara bir daha gelir mi bilmem ama gelirse de bayaa bayaa bayaa zor gelecek kadar müthiş bir kimya yakaladığımız, birlikte her sahnede ekstra özverili oynadığımız, gerektiğinde bir sürü açığı beraber kapattığımız, aurasıyla setteki herkesin enerjisini yükseltip daha keyifli çalışmasını sağlayan ve esprileriyle sürekli güldüren, yolu inanılmaz açık olan partnerim Demet Özdemir' çok teşekkür ederim.

Sette her ihtiyacımızla ilgilenmeye çalışan, işimizi kolaylaştıran set ve prodüksiyon çalışanlarına (mesela Suat abiye, kahvemizi bir kere bile ihmal etmedi, sürekli suyumuzu getiren Veysel’e, yemek yer miyiz getirelim diye soran Onur’a, bir ihtiyacımız olduğunda koşturarak yerine getiren Ömer’e Engin’e Ercan’a), bir sürü dertle uğraşan (set bitse de montaja giderek çalışmaya devam eden), masalsı bir dünya kuran yönetmenimiz Çağrı Bayrak, Aytaç Çiçek ve reji ekibine, harika iş çıkaran görüntü yönetmenimiz ve ışık şefimize ( tabi ekiplerine de ), bizim üzerimizde çok emeği olan kostüm, saç, makyaj hazırlık ekibimize (çoğu zaman sette en iyi arkadaşlarımız onlar oldu), Can Divit’i özgün bir tarzla stil ikonu haline getirmekte büyük emeği olan stylingcim Aslı Parlak’a, diziye enerjisiyle ekstra performanslar koyan diğer oyuncu arkadaşlarıma ( /mesela Anıl Çelik’e, Ceycey’i hangimiz özlemeyeceğiz ki 🤗 ), bizi bir araya getiren ve hep babacan davranan, sürekli bizi arayan ve dinleyen yapımcımız Faruk Turgut’a çok teşekkür ederim..

Senaristlerimize , sanat ekibine, Ahsen hanıma, Ali abiye ve daha nicesine de tabii ki çok teşekkür ederim..

Erkenci Kuş’un çok uluslu, her yerden her yaştan başka türlü bir fan kitlesi oldu , bu kadar değişik yaşta farklı kültürdeki insan profiline hitap etmek inanılmaz bir şey , bize nasip olduğu için çok gururluyum, hepinizi çok seviyorum, bizi hiç yalnız bırakmayın.."

Demet Özdemir cevap verdi!

Can Yaman'ın bu paylaşımının altı yorumlarla doldu. Yakışıklı oyuncuya cevap verenlerden birisi de Demet Özdemir'di. Güzel oyuncu, "Her şey birlikte güzel oldu ... İyi ki Can Yaman, seninle göz göze oynamak büyük şanstı benim için.. Her şey için çok teşekkür ederim iyi ki sen 🙏🏻 yolun aydınlık olsun ..Hiç şüphem yok en güzel işler senin olacak..." diye yazdı.

Küs oldukları iddia edilmişti!

Demet Özdemir'le Can Yaman'ın biten aşklarının ardından birbirlerinin yüzüne bile bakmadıkları, sette birlikte rol aldıkları sahneler dışında yan yana gelmedikleri iddia edilmişti. Bu yazışma bu iddiaları da yalanlar gibiydi.