Demet Özdemir'e kırmızı gül jesti!

Bugün 27 yaşına basan Demet Özdemir, kendisine gelen hediyeleri ve sürprizleri sosyal medya hesabından paylaştı. Bir paylaşımda karavanının güllerle dolu olması ise Can Yaman'la aşk dedikodularını yeniden gündeme getirdi.

Demet Özdemir'e kırmızı gül jesti!

Demet Özdemir, bugün 27 yaşına bastı ve pek çok sürprizle karşılaştı. Oyuncunun yeni yaşını ilk olarak abisi ve ablası kutlarken, dün akşam ise yakın arkadaşları bir organizasyon düzenledi. Özdemir'in evinde kutlama yapan arkadaşlar, oyuncu için havai fişek gösterisi de gerçekleştirdi.

Demet Özdemir'e kırmızı gül jesti!

Karavandaki gülleri Can Yaman mı aldı?

Demet Özdemir bugün ise hiç beklemediği bir sürprizle karşılaştı. 'Erkenci Kuş' dizisinin seti için karavanına gelen Özdemir, karavanın güllerle dolu olduğunu gördü. Güzel oyuncu o anları Instagram hesabından paylaşınca da sosyal medya sallandı. Özdemir'in takipçileri, "Bu güller Can Yaman'dan mı" şeklinde mesajlar attı.

Demet Özdemir'e kırmızı gül jesti!

Öte yandan bir zamanlar Demet Özdemir ile aynı dizide boy gösteren Fatma Toptaş da arkadaşın doğum gününü unutmadı. Sosyal medyadan birlikte oldukları bir fotoğrafı paylaşan Toptaş, "Bir kız kardeşi olmalı insanın bu hayatta. Sizi anlayan ve gerçekten seven, Küsmek nedir bilmediğiniz, dost kalmayı başardığınız, saatlerce hiç bıkmadan sohbet edebildiğiniz, gözünüzden yaş gelinceye kadar güldüğünüz. Bir kız kardeşi olmalı insanın. Size ayna olmayı başara bilen, her düştüğünüzde elini uzatıp "korkma, ben buradayım" deyip kaldıran. Omuzunda ağlayıp gözyaşınızı silen, bir kız kardeşi olmalı insanın. Aynı anne babadan doğmasanız da aynı kanı taşımasanız da… Taşıyan bir ortak canınız vardır belki de... İyi ki doğdun canım." notunu düştü.

Demet Özdemir'e kırmızı gül jesti!