Demet Şener boşanma nedenini açıkladı!

Cenk Küpeli'yle evliliğini sürpriz bir kararla bitiren Demet Şener boşanma nedenini açıkladı.

Demet Şener boşanma nedenini açıkladı!

Demet Şener ile Cenk Küpeli, sürpriz bir kararla dün evliliklerini sonlandırmıştı. Boşanmanın ardından bu sabah Cenk Küpeli'nin maddi sıkıntılar yaşadığı ve eve gelen borç kağıtlarından Demet Şener'in bunaldığı için boşanma kararı aldığı iddiası ortaya atıldı. Çıkan haberlerin ardından Şener, sosyal medyadan bir açıklamada bulundu. Boşanmada Cenk Küpeli'nin çocuk isteğinin etkili olduğunu belirten eski manken, "Maddi bir sorun yaşamadık" dedi.

İşte Demet Şener'in o açıklaması:

"Evliliğimizi üzülerek ve dostça dün bitirmiş bulunuyoruz. Gerekli açıklamaları yaptık fakat bazı yayın organlarında çeşitli iddialarla haber yapılmaktadır. Çocuklarım artık büyüdü ve markamın heyecanıyla yoğun bir çalışma dönemindeyim. Cenk'in çok istediği çocuk konusuna başlarda ben de sıcak baksam da kendimi yeni bir çocuk için hazır hissetmiyorum. Bu konuyu da karşılıklı konuşarak hayattan beklentilerimizin farklı olduğuna karar vererek ve üzülerek ayrılık kararı verdik. Evliliğimiz boyunca Cenk her zaman benim yanımda olmuştur. Ne maddi ne de manevi en ufak bir sorun yaşamamışızdır. Güzel bir evliliği bitirmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Saygı duyulmasını rica ederim."

Cenk Küpeli de boşanmanın ardından sosyal medya hesabından Demet Şener’le fotoğrafını paylaşarak bir açıklama yayınlamıştı:

“Bana hissettirdiğin güzel duygular için teşekkür ederim. Anneliğine ve kadınlığına olan saygımın yanı sıra, sana duyduğum sevgi nedeniyle hayatımda hep çok özel kalacaksın. Ayrılık sonrası arkadaşlığa inanmasam da eski eşin olarak tüm desteğim seninle .”