Demet Şener, Cenk Küpeli ile gizlice evlendi mi?

Demet Şener, Cenk Küpeli ile gittiği Amerika tatilinde gizlice evlendiği iddialarını net bir dille yalanladı.

Demet Şener, Cenk Küpeli ile gizlice evlendi mi?

Eski manken Demet Şener, İbrahim Kutluay ile olan 11 yıllık evliliğini yaklaşık 3 ay önce sonlandırmıştı. Boşandıktan kısa bir süre sonra ise iş insanı Cenk Küpeli ile aşk yaşamaya başlamıştı. Çift, kısa sürede evlilik kararı almış, bunun üzerine Şener soluğu mahkemede alarak 300 günlük iddet müddetini kaldırtmıştı. İkili, geçtiğimiz günlerde de Amerika'ya tatile gitmişti. Burada gizlice evlendikleri iddia edilen çiftten konuyla ilgili açıklama ise gecikmedi.

Gizlice evlendiler mi?

Önceki gün objektiflere yansıyan Demet Şener, iddialarla ilgili açıklamalarda bulundu. 'Evlilik sürecini hızlandırmak istedim' diyen Şener, "Gizlice nikâh masasına oturacağımı düşünenler yanılıyor. Çocuklarım olmadan evlenmem. Mutlaka yanımda olurlar." dedi. Eski manken, Cenk Küpeli’nin oğlu ve kızıyla da iyi anlaştığını söyledi.

"Ben nafaka peşinde koşmuyorum"

Öte yandan Demet Şener, eski eşi İbrahim Kutluay ile yaşadığı nafaka krizi hakkında da konuştu. Şener, "Derdim; nafakanın zamanında hesabıma yatmaması. Yoksa ben nafaka peşinde koşmuyorum. Allah’a şükür her şeyim var" dedi.