Deniz Akkaya'dan Adriana Lima'ya destek!

Deniz Akkaya, Adriana Lima hakkında yapılan bir habere tepki gösterdi ve sosyal medya hesabından Lima'yı destekleyen paylaşımlarda bulundu.

Deniz Akkaya'dan Adriana Lima'ya destek!

Adriana Lima, geçtiğimiz günlerde Metin Hara ile yollarını ayırmış, çiftin ayrılığı magazin gündeminde büyük yankı uyandırmıştı. Önceki gün de 91. Oscar Ödülleri'ne katılan Lima, ödül sonrası verilen partide büyük bir hamburgeri afiyetle yemesiyle dikkatleri üzerine çekmişti.

'HARAp oldu'

Hamburger yediği görüntüleri ayrılığıyla bağdaştıran bir gazete, magazin sayfasında Adriana Lima'yı 'HARAp oldu' başlığıyla manşete taşıdı. Bu habere sinirlenen ve sessiz kalamayan Deniz Akkaya ise o haberi Instagram hesabından paylaşarak, "Şu dünyada kadına karşı şiddet bitse artık! Ne harap olması kadın enfes görünüyor" notunu düştü.

Deniz Akkaya'dan Adriana Lima'ya destek!

"Topluma patinaj çektiriyorsunuz"

Hızını alamayan Akkaya, o paylaşımının ardından bir mesaj daha yayınlayarak, "Bir önceki postuma istinaden, kadın birisi ile gelse saniyesinden unuttu hafif meşrep imalı yazılar yazılır, kadın tek başına aslan gibi gitmiş depresyonda yazılır. Üzgünüm ama bu bakış açısı ile sadece kadınları aşağılamakla kalmıyorsunuz topluma patinaj çektiriyorsunuz. Zayıflasa 'üzüntüden bir deri bir kemik kaldı' yazarsınız. Kadın afiyetle hamburger yiyor, canım çekti o kadar güzel yiyor, afiyet olsun" şeklinde konuştu.

Deniz Akkaya'dan Adriana Lima'ya destek!