Deniz Akkaya'dan yanıt gecikmedi: O kadının sorunları var

Deniz Akkaya ile Tuğba Özerk arasında geçen yıllar önceki kavga yeniden alevlendi. Tuğba Özerk'in yorumuna Deniz Akkaya'dan yanıt gecikmedi.

Deniz Akkaya'dan yanıt gecikmedi: O kadının sorunları var

İki yıl önce bir programda sunuculuk yapan Deniz Akkaya, canlı yayına telefonla bağlanan Tuğba Özerk'in annesi Günay Kapani'ye, "Kızınızın sevgilisiyle birlikte oldunuz mu?" şeklinde bir soru yöneltince ortalık karışmıştı. Tuğba Özerk, Deniz Akkaya'ya 100 bin liralık manevi tazminat davası açmıştı. Ancak savcılık, şikayeti takipsizlikle sonuçlandırmıştı.

Tuğba Özerk'in yorumu tartışmayı alevlendirdi

Önceki gün ise Özerk, bir arkadaşının Instagram sayfasında Deniz Akkaya'nın da fotoğrafını görünce, "Yaşlılar küçülür bu illa deve gibi. Tabutun bayağı bir geniş olacak ama sonuçta evladına ben sahip çıkarım merak etme... Sen kızı kamplara at orada burada patla... Davamı da canlandırıyorum tekrar... Mukocum kusura bakma sayfanı kirletti bu zavallı." yorumunda bulunarak tartışmayı yeniden alevlendirdi.

Deniz Akkaya'dan yanıt gecikmedi

Tuğba Özerk'in bu yorumu üzerine Deniz Akkaya, 2. Sayfa programına bağlanarak şöyle konuştu: "O kadının sorunları var. Defalarca açtığım davaları kazandım. Parası pulu kalmadı diye açmıyordum, durumuna üzülüyorum. Ancak bu son yazdıkları avukata intikal etti. Yine mahkemede hesap verecek."