Deren Talu, aşk kaçamağını kendi elleriyle ifşa etti!

Santorini’ye tatil giden Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu, aşk kaçamağı yaptığını kendi elleriyle ifşa etti. Talu, bir erkeğin kolunu paylaşarak hemen sildi fakat yakalanmaktan kurtulamadı.

Deren Talu, aşk kaçamağını kendi elleriyle ifşa etti!Defne Samyeli'nin büyük kızı Deren Talu, tatil yapmak için Yunanistan'ın gözde adası Santorini'ye gitti. Talu, önceki gün Ege manzarasında havuz keyfi yaparken çekildiği pozları sosyal medya hesabından paylaştı. Ancak paylaştığı karelerdeki bir detay dikkat çekti.

Deren Talu, aşk kaçamağını kendi elleriyle ifşa etti!Kendini ifşa etti

Deren Talu'nun yaptığı paylaşımda bir erkek kolunun varlığı dikkatlerden kaçmadı. Saniyeler içinde durumun farkına varan genç kız, hemen bu kareyi sildi. Keyifli anları bir anda paniğe dönüşen Talu, yanındaki gizemli erkeğin karesini silerek tatile kız arkadaşlarıyla çıkmış izlenimi yaratmaya çalıştı.

Deren Talu, aşk kaçamağını kendi elleriyle ifşa etti!Başaramadı

Ancak genç kızın tüm çabası boşa gitti. Öte yandan daha önce babası Eren Talu tarafından özel hayatıyla gündeme gelmemesi için uyarı alan güzel oyuncunun bir süredir zengin bir ailenin oğluyla birlikte olduğu ve şimdilik ilişkiyi herkesten gizledikleri de konuşulanlar arasında.